fbpx

Оголошено конкурс на заміщення посади директора Рівненського НВК-19

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Рівненського навчально-виховного комплексу № 19 Рівненської міської ради. Адреса закладу: м. Рівне, вул. Макарова, 48

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – з 27 грудня 2019 року по 27 січня 2020 року.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вища освіта ступеня, не нижче від магістра (спеціаліста); педагогічний стаж роботи від трьох років; організаторські здібності; фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Річний фонд оплати праці (оклад, в тому числі доплата, премія, надбавка) у попередній календарний рік становив 168 753 гривні.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами письмового іспиту з перевірки на знання законодавства України, професійної компетентності публічної, відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, в тому числі членів конкурсної комісії з правом дорадчого голосу, щодо проведення презентації.

Документи: заява про участь у конкурсі; згода на обробку персональних даних; особовий листок з обліку кадрів; фото 3×4; копія військового квитка/тимчасового посвідчення; автобіографія; резюме (за вибором); копія паспорта громадянина України (усі записи, відмітки); копії документів про освіту; копія трудової книжки (усі записи); довідка про відсутність судимості на момент подання документів (ПОВНА*); мотиваційний лист (довільна форма); медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма № 122-2/о).

Оригінали документів мати при собі.

Документи подають особисто у відділ кадрів управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, кабінет № 25.

За додатковою інформацією звертатися за номером телефону: 63-60-85.