Вчені виявили абсолютний імунітет від коронавірусу

Діліться корисною інформацією з друзями:

У той же час, значна частка тих, які заразилися, вказує, що будь-яка форма перехресного імунітету не забезпечує впевненого захисту від COVID-19.

Антитіла, що виробляються імунною системою, можуть забезпечувати повний захист від зараження коронавірусом, у тому числі повторного. Про це йдеться в публікації видання EurekAlert.
Дослідники виявили такі антитіла у трьох осіб, які перебували на борту рибальського судна, що вийшло з Сіетла в травні 2020 року.
Коронавірус був виявлений у 104 з 122 членів екіпажу судна. Однак люди, які мають нейтралізуючі антитіла, залишалися здоровими під час і після плавання.
“Це доводить можливість створення досить ефективної вакцини проти коронавірусу, яка дозволить зупинити епідемію”, – підкреслюють дослідники.
У той же час, значна частка тих, що заразилися, вказує на те, що будь-яка форма перехресного імунітету, що виникає у людини, яка раніше перехворіла іншими респіраторними захворюваннями, не забезпечує впевненого захисту від COVID-19, вказується в публікації.
Нагадаємо, швейцарські вчені прийшли до висновку, що інфіковані коронавірусом люди, які ще не мають ніяких симптомів COVID-19, можуть бути заразними набагато раніше, ніж передбачалося. Джерело – “Кореспондент”.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»