У Бугринській громаді відкрили комунальну міні-пекарню 

Цей задум вдалося реалізувати завдяки перемозі в щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Загальна вартість проєкту – 214 285 грн., з них 150 000 грн. – кошти обласного бюджету.
 «Комунальне підприємство «Бугринський пекар» розпочало свою роботу 26 грудня 2021 року. Це маленька пекарня, яка випікає дуже смачний хліб за особливою рецептурою. Наразі асортимент невеликий, але з часом він буде збільшуватися. Наш хліб можна купити у місцевих магазинах, а також випічка буде підвозитися у віддалені села та вулиці громади. Усім смачного!», – розповідає голова Бугринської громади Сергій Пилипчук.
Загалом кошти на свої проєкти у 2021 році отримали Здовбицька, Шпанівська, Великоомелянська, Привільненська, Олександрійська, Бугринська, Деражненська, Миляцька, Острожецька, Демидівська, Радивилівська (на два проєкти), Здолбунівська та Острозька громади.
Нагадаємо, з обласного бюджету на проєкти розвитку територіальних громад торік виділено 2 мільйони гривень. На їх реалізацію громади спрямували співфінансування від 10 до 60 % загальної вартості проєкту.
Наразі триває конкурс громад на 2022 рік. Термін подання проєктів до 25 січня: https://www.rv.gov.ua/…/gromadi-rivnenshchini-mozhut…
Діліться корисною інформацією з друзями: