fbpx

Ще в одному селі на Рівненщині встановили КПП (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

У селі Познань Рокитнівського району, де збільшується кількість хворих на коронавірусну інфекцію встановлено контрольно-пропускний пункт.

02 травня на в’їзді до села Познань Рокитнівського району встановлено контрольно-пропускний пункт. КПП розміщено через збільшення кількості хворих людей на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області

На даний час, кількість хворих в селі Познань, що налічує більше двох тисяч жителів, становить п’ять осіб.

Рішення посилити карантинні заходи та встановити блокпост в населеному пункті було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.На КПП в цілодобовому режимі чергує рятувальник, поліцейський, медик та прикордонник.

Вони проводять температурний скринінг громадянам, дезінфекцію транспорту, перевіряють документи та з’ясовують причину приїзду.

В коментарях в групі РОКИТНЕ-34200, під постом, в якому розповідається про контрольно-пропускний пост мешканці Рокитнівщини пишуть.

Алла Сварицевич-Щетиніна:
– Самі жителі села кажуть, що хворих багато, але і вони мабуть не знають скільки. Багато людей з температурою, але до лікарів не звертаються, бо вважають, що треба молитися і все мине саме собою (вилікуються). Це я чула особисто від однієї жительки села.
Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»