Рівненський музей готується до 30-річчя незалежності України

Діліться корисною інформацією з друзями:

У виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Рівне. 1991 – 2021: хроніка подій», присвяченої 30-річчю незалежності України.

На виставці будуть представлені фото з авторського проекту О. Харвата «30 кроків до Незалежності» та експонати із фондової збірки РОКМ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Олександр Харват – член Спілки фотохудожників України, у 2000 – 2004 рр. очолював обласну організацію цієї спілки. Член правління Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки краєзнавців України, Посол миру. Учасник і дипломант понад 250 виставок у різних країнах світу.

На виставці «Рівне.1991–2021: хроніка подій», яка відкриється 20.08.2021, о 12.00, представлені 60 фотографій, які відображають найбільш яскраві і важливі події, що відбулися в м. Рівне за 30 років незалежності. Вони стосуються  суспільно-політичного, культурного життя, спорту та іншого.

   Фотовиставка доповнена матеріалами із фондової збірки РОКМ, які пов’язані з подіями, відображеними на фото: участь мешканців міста в боротьбі за незалежність України в1989 – 1991 рр., у Помаранчевій революції та Революції Гідності, фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини», Міжнародний фестиваль традиційної народної культури «Древлянські джерела», досягнення рівненських команд зі спідвею і футболу та ін.

КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» РОР