На Рівненщині у День міста презентували професії

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Чудовою нагодою зустрітися із мешканцями та гостями Дубровиччини, розповісти про робітничі професії та запропонувати навчання стало святкування Дня міста Дубровиця, що на Рівненщині.

Участь у масштабному святі взяли представники Рівненського центру ПТО ДСЗ та слухачі, які здобувають професії кравця, візажиста, манікюрника, кухаря, кондитера та перукаря (перукаря-модельєра). Такі майстер-класи – це особливий вишкіл майбутніх кваліфікованих робітників, цінний професійний досвід та набуття нових комунікаційних і професійних якостей.

Заступниця директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко зауважила: «У  команді із представниками Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості наш заклад освіти гідно представив важливі комунікації безробітних із службою зайнятості. Інформаційно-роз’яснювальна робота виразно доповнювалася зразками робіт представників різних професій – динамічними майстер-класами».

Заклад освіти представив імпровізовані міні-кав’ярню, салон краси, кравецьку майстерню. Впродовж свята у кожній з локацій спостерігалося пожвавлення: до наметового містечка підходили зацікавлені відвідувачі. Окрім частування та різноманітних послуг гостям пропонували знайомства із умовами навчання у одному з найбільших закладів профтехосвіти.

Читайте також:

Майбутні майстри манікюрної справи, які навчаються на базі навчально-виробничого комплексу у Рівному, професійно виконували манікюр. Слухачі за крок до завершення навчання мали чудову нагоду відшліфувати набуті навички, продемонструвати легкість та творчість у роботі.

А кравці дивували машинною вишивкою. Сьогодні ця професію практично неможлива без додаткових знань і умінь. Вишиті елементи все частіше прикрашають сукні, аксесуари, скатертини та навіть верхній одяг. Мистецтво оздоблення дубровиччанам демонстрували слухачі Сарненського навчального відділення.

Апетитно і гамірно було біля стійок, де працювали кухарі та кондитери. Оперативно та смачно слухачі поряд із своїми майстрами виробничого навчання готували млинці та вафлі із різноманітними начинками, освіжаючи морс, лимонад, узвар, каву.

Вервечка модниць вишукувалася і до перукарів та візажистів. Блискавичне перевтілення, оригінальні зачіски, плетіння кіс та святковий макіяж, боді-арт – відміні послуги від майбутніх представників індустрії краси!

За словами старшого майстра РЦПТО Віктора Красовського, поїздка принесла наснагу та користь усім. Зустрічі із потенційними слухачами центру, бесіди із відвідувачами експозицій – це важливий етап вивчення тенденцій району та новий корисний досвід майбутніх кваліфікованих робітників.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діна Мазуркевич

Діліться корисною інформацією з друзями: