Дитячий фестиваль з доджболу у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ще декілька років тому про доджбол на Рівненщини говорили хіба що одиниці. Однак, сьогодні школярі та студенти регулярно стають учасниками фестивалів з доджболу.

Ідея залучення дітей та молоді до цього виду спорту належить комунальному закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Так, цими днями, учні Рівненської ЗОШ І-ІІст.№ 16 не лише знайомились з азами доджболу, але й мали можливість взяти участь у змаганнях. Спочатку організатори розповіли  учасникам  про історію виникнення гри,провели для дітей майстер-клас та тренування з детальним роз’ясненням правил.

Існує три різновиди доджболу:

  • змагання у закритих приміщеннях,
  • пляжний доджбол 
  • доджбол на батутах.

Найбільш популярним є гра у закритих приміщеннях. Саме з цього варіанту доджболу, починаючи з 2012 року, проводятьсячемпіонатисвітусереджінок і чоловіків.

Традиційно у доджбол грає дві команди, у кожній по 6 гравців. Завдання гри полягає в тому, щоб вибити за допомогоюспеціальнихм’ячіввсіхгравцівкомандисуперника. Ця захоплююча командна гра не передбачає обмежень по віку і статі, та не потребує особливої фізичної форми.

І це довели учасники фестивалю своєю активною участю. Кожна з команд виробила власну тактику ведення гри. В підсумку –  найуспішнішою стала команда семикласників «Максимум» (ЗОШ І-ІІст.№ 16, м. Рівне).

Переможці та призери фестивалю отримали нагороди і спортивні сувеніри від організаторів.

Детальніше читайте тут – https://www.facebook.com/sportdlyavsihRivne/posts/2804556156477262