Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Обрано виконавця робіт у межах проєкту по реконструкції системи електропостачання Рівненської міської стоматологічної поліклініки.
Відповідно до рішення комісії у складі директора Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради, уповноваженої особи з питань закупівель та експерта з питань енергозбереження (протокол засідання від 24.07.2023), переможця запиту комерційних пропозицій щодо виконання робіт у межах проєкту «Реконструкція системи електропостачання КНП «Міська стоматологічна поліклініка» Рівненської міської ради за адресою: вул. С. Крушельницької, 46, м. Рівне шляхом встановлення сонячних батарей», обрано фізичну особу-підприємця Богдана Павла Володимировича та надіслано повідомлення про намір укласти договір від 25.07.2023.
- Чи безпечно застосовувати мильний розчин на городіМильний розчин популярний серед городників як засіб боротьби зі шкідниками, але його неправильне використання може завдати шкоди рослинам і ґрунту. У цій статті розглянемо, як безпечно застосовувати мильний розчин, його ризики та альтернативи.