fbpx

Фінансовий пульс економіки Рівненщини в надійних руках

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Такими були висновки загальних зборів членів Асоціації платників податків України в Рівненській області, що відбулися нещодавно. Платники податків Рівненщини злагоджено працюють і своєчасно  поповнюють бюджети всіх рівнів. В тому числі завдяки чесному партнерству бізнесу та влади, яке досягнуто  на Рівненщині.

Не останню роль в цьому відіграє  Територіальне відділення ВГО АППУ  в Рівненській області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Особлива увага при обговоренні звіту за підсумками чотирирічної роботи команди відділення була приділена діяльності на здійснення постійного моніторингу за дотриманням державними контролюючими та регуляторними органами чинних вимог законодавства, виявлення можливих проблем з найактуальніших та найбільш обговорюваних тем серед бізнес-середовища,  сприянню  можливості участі бізнесу в обговоренні законопроектів та підготовці  пропозицій, в т. ч. щодо модернізації чинного регуляторного законодавства.

Члени Асоціації  були одностайні в тому, що це є  важливим чинником захисту законних прав та інтересів платників податків.

 «Важко уявити собі галузь, де б не відчувалася участь територіального відділення  АППУ, досвід та професійні знання яких є життєво необхідними для прийняття управлінських рішень, заснованих на економічному аналізі та відповідності чинним законодавчим нормам та вимогам. Наскільки ці рішення будуть вірними, настільки господарюючий суб’єкт буде почувати себе впевнено і спокійно не тільки сьогодні, а й в найближчій перспективі, настільки його діяльність буде успішною і приносити користь його співробітникам і партнерам. А без належної роботи підприємств неможливо забезпечити подальший розвиток економіки будь- якого регіону та держави загалом» – звернувся до учасників зборів директор департаменту економіки Рівненської ОДА Костянтин МОКЛЯК.

Враховуючи, що загальні збори членів Асоціації відбувалися напередодні професійного свята – Дня бухгалтера і аудитора, заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській області Зоя ХОНІЙ вручила подяки бухгалтерам підприємств – сумлінних платників податків з наступними словами:

«Можу з впевненістю стверджувати: саме сумлінність у виконанні податкових зобов’язань дозволяє розвивати економіку підприємств нашого краю  у правильному руслі. Завдяки тому, що  наші підприємства злагоджено працюють і своєчасно  платять податки, всі працівники соціальної сфери можуть отримувати заробітну плату в строк,  забезпечується фінансова стабільність територіальних громад нашого регіону  та держави в умовах війни».

Позитивну роль територіального відділення Асоціації відмітили також члени ради ТВ АППУ Богдан Гапяк, Микола Ярощук, Надія Гладкевич, Людмила Туровська, Володимир Федорович, керівники та бухгалтери багатьох інших підприємств, членів Асоціації платників податків України.

Голова територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області Мар’ян ГОДА, якому вже вчетверте платники податків Рівненщини довірили цю відповідальну посаду, звернувся до членів Асоціації:

«Ми цінуємо всі Ваші пропозиції по вдосконаленню законодавства, інших різноманітних нюансів роботи влади та намагаємося донести їх до керівництва державних органів. Завдяки Вам щорічно нами підготовлено і подано більше десятка Звернень до органів влади різних рівнів, в т.ч. до Верховної ради, Прем’єр Міністра та Президента України. Ми цінуємо Ваші знання, але постійно намагаємося збагатити їх на наших семінарах та консультативних практикумах. Рівненська асоціація платників податків не надто чисельна, але ми щомісяця надсилаємо податкову інформацію в вигляді лаконічних дайджестів актуальних податкових новин і роз’яснень. Не рахуючись з тим, є це члени нашої асоціації чи ні, намагаємося допомогти   практично всім, хто звертається за консультацією. І надалі намагатимемося це робити, хоч  якість нашої допомоги не вимірюється матеріально, а лише загальною користю для всіх платників податків».

Команда ТВ АППУ в Рівненській області висловлює велику вдячність керівникам та бухгалтерам підприємств – членів Асоціації платників податків за так багато хороших, теплих і подячних слів, висловлених нам за нашу роботу. І всі ці слова ми в першу чергу адресуємо людині, яка забезпечує не тільки мудре і розважливе керівництво, але бере на себе тягар основних фінансових аспектів роботи Асоціації.   Від команди нашого територіального відділення, а також від імені членів Асоціації, хочемо подякувати голові територіального відділення Асоціації платників податків в Рівненській області Мар’яну ГОДІ за його мудрість, а також щирість і бажання робити добро, вдосконалювати світ, в якому ми живемо і працюємо.

Лариса САДОВА – директор виконавчої дирекції ТВ АППУ в Рівненській області

Читайте також: Велопатрульні Рівного допомогли знайти маму хлопчика