Бухгалтери на Рівненщині працюватимуть у сучасних програмах

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості бухгалтери постійно вдосконалюють свої знання і вміння.

Тут навчаються за напрямом «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» на одно- та двомісячних курсах. Так, днями, підвищили кваліфікацію безробітні Рівного,Сарненського та Володимирецького районів. Заняття відбувалися на базах навчальних відділень у Рівному та Сарнах за очною та дистанційною формами.

За місяць навчання вони опанували:Програмне забезпечення «M.E.DOC», Початкове налаштування системи обліку та введення початкових залишків, Імпорт та формування звітів, Податковий облік, Облік торгових операцій, Облік основних засобів, нематеріальних і малоцінних активів, Кадровий облік та розрахунки за заробітною платою, Регламентована звітність, Контрольні механізми, Міжнародні принципи та організація обліку за національними стандартами, Облік грошових коштів, розрахункових операцій, Облік доходів, витрат та фінансових результатів, Облік  власного капіталу та забезпечення зобов’язань, Фінансову  і податкову звітність.На підсумкових заняттях групи показали хороший результат, відмінно орієнтувались у сучасних бухгалтерських програмах, отож, отримали посвідчення про професійне навчання.

За словами завідувача Сарненського навчального відділення Івана Гаврилюка, більшість випускниць вже мають роботу: Наталія Мартинчукі Юлія Конончук працюватимуть у приватних підприємців, Ірина Часник планує відкрити власну справу в торгівлі фруктами та овочами, Олена Санжаревська працевлаштовується в Управління освіти Сарненської міської ради, Наталія Дацюк отримала роботу в ПП «Троїцьке Плюс».