fbpx

У сільській церкві замироточили ікони під час молебню за воїнів

Діліться інформацією з друзями:

У сільській церкві замироточили дві старовинні ікони. Помолитися біля них їдуть парафіяни з Рівненщини та Волині.

Як краплі мира витікають з очей Богородиці під час молебню за воїнів, помітив парафіянин. Він з дружиною біля ікони Божої Матері молився за здоров’я сина, який нині воює за Україну. Відбулося це у храмі Благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба села Шклинь Луцького району. Мироточіння образів проявилося під час служби. Про це повідомили журналісти з посиланням на Волинську єпархію ПЦУ.

Одразу два старовинні образи Діви Марії з Дитятком замироточили. За повідомленням настоятеля парафії протоієрея Михайло Стрільчук їх вік рахується від сімнадцятого століття.

Вже не вперше у цьому храмі відбувається таке дивовижне явище. Два роки тому запашне миро помітив 13-річний паламар. Воно з’явилося на трьох іконах та хресті у вівтарі.

Отець Михайло називає мироточіння ікон у храмі промислом Божим. «Це все воля Божа. Ми завжди стараємося бачити у цьому знаки. Тим паче у такі складні часи. Ми б дуже хотіли, щоб це мироточіння було знаком миру та швидкої перемоги», – зауважує священник.

Крім того, він помітив: миро на іконах постійно з’являється саме під час молебнів, а також акафіста, тоді як під час Літургії не завжди. За словами настоятеля парафії, за ці два роки у їхньому храмі значно побільшало паломників. Помолитися біля ікон, які мироточать, їдуть віряни не лише з Волині, але й Рівенщини.

Як говорять священники, мироточення це добрий знак. Він свідчить, що Бог з нами. Бо коли ікона кровоточить, то це передвісник біди, а мироточення віщує добро та підтримку.

Читайте також: Під вартою перебуватиме житель Сарненщини за побиття пенсіонерки

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.