fbpx

Звання “Почесний громадянин міста Рівного” посмертно присвоять воїнам ЗСУ

Рівнянам, які поклали своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів, посмертно присвоять звання “Почесного громадянина міста Рівного”

Відповідне рішення члени профільних управлінь ухвалили сьогодні 27 червня, на відповідній комісії.

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зазначає, одне з найголовніших на сьогодні завдань — увічнити подвиг бійців, які поклали своє життя за незалежність нашої держави. Тож, рішення однозначне, як і минулого року, звання “Почесний громадянин міста Рівного” отримають виключно солдати та офіцери Збройних Сил України, які загинули в боротьбі з російськими окупантами.

“Рівнянам, які поклали своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів, посмертно присвоять звання “Почесного громадянина міста Рівного”. Таке рішення сьогодні прийняли на відповідній комісії спільно з депутатами та представниками профільних управлінь. Звання буде присвоєно військовим, які загинули, захищаючи незалежність, цілісність і суверенітет України, які мешкали на території Рівненської громади. Окрім цього, як і минулого року, кожній родині полеглих Героїв з місцевого бюджету буде здійснено одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень”, — каже Віктор Шакирзян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, за його словами, членами комісії було прийнято рішення також здійснити грошову виплату такого ж розміру (20 тисяч гривень) сім’ям тих захисників, які полягли у боях з ворогом до повномасштабного вторгнення під час проведення АТО/ООС на сході України 2014-2022 років, і які отримали відповідне почесне звання.

“Одне з наших найважливіших завдань сьогодні — це зберегти пам’ять про подвиг тих, хто віддав своє життя, захищаючи нас з вами, захищаючи Україну і, в тому числі, своє рідне місто. Тож вирішили надати грошову допомогу з міського бюджету також родинам тих наших Героїв, які загинули в боях з окупантами до повномасштабного вторгнення. Це буде справедливо, адже вони першими зустріли ворога і не тільки зупинили його, але й звільнили низку українських міст” — зазначив Віктор Шакирзян.

До слова, відповідний проєкт рішення буде винесений на одне з найближчих засідань Рівнеради, а вручення відзнак родинам загиблих Героїв традиційно відбуватиметься в рамках відзначення Дня міста Рівного в останню неділю серпня.

Читайте також: У Великій Британії завершили навчання 49 бойових медиків з України (фото)