fbpx

Звання Героя України присвоєно загиблому воїну з Рівного

Вчора, 8 липня указом президента присвоєно звання Героя України посмертно лейтенанту Володимиру Володимировичу Стельмаху Він загинув у березні минулого року, захищаючи столицю від ворога.

Лейтенант Володимир Володимирович Стельмах, народився в 1995 році. Закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Відтоді служив заступником командира 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Він був гравцем регбійного клубу “Рівне”.

Стельмах загинув у бою під Києвом. Відомо, що Володимир був не тільки військовим офіцером, але й особистістю з великим серцем. Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (2022, посмертно). 8 липня 2022 року у Рівному вулицю Курчатова перейменували на честь Володимира Стельмаха.

Лейтенант Володимир Стельмах залишиться у пам’яті як герой, який пожертвував своїм життям заради захисту України та її громадян. Його внесок у боротьбу за свободу та мир не буде забутий.

Ти був такий заряджений на перемогу, ставши командиром відразу став як батько для свого підрозділу. Старався забезпечити всім необхідним і подавав гідний приклад для наслідування. – написала Вікторія Шинкаренко.

Читайте також: Ціни на харчі, пальне та окремі ліки на Рівненщині контролюються