Завдяки прокуратурі Рівненської області до Азербайджанської Республіки екстрадовано зловмисника 

Діліться корисною інформацією з друзями:

За активної участі Рівненської обласної прокуратури до Азербайджанської Республіки екстрадовано зловмисника.

Іноземця, котрий перебував в міжнародному розшуку за шахрайство, вчинене з завданням шкоди в великому розмірі затримали у Рівному, в травні цього року.

Днями повітряним сполученням «Київ-Баку» забезпечено фактичну передачу чоловіка запитуваній державі для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Рівненською обласною прокуратурою проведено екстрадиційну перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі громадянина Азербайджанської Республіки для притягнення його до кримінальної відповідальності та забезпечено застосування до чоловіка екстрадиційного арешту з утримуванням в ДУ «Рівненський слідчий ізолятор».

Іноземця,  котрий перебував в міжнародному розшуку за шахрайство, вчинене з завданням шкоди в великому розмірі (ст. 178.3.2 КК Азербайджанської Республіки) затримали у Рівному, в травні цього року.

Днями повітряним сполученням «Київ-Баку» забезпечено фактичну передачу чоловіка запитуваній державі для притягнення його до кримінальної відповідальності. Цьому передувала тривала і кропітка робота прокурорів Рівненської обласної прокуратури та Офісу Генерального прокурора.

Санкція статті Кримінального кодексу Азербайджанської Республіки передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.