Гумор без купюр чекає на жителів Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:
У Рівному відбудеться незабутній концерт, де буде рекордна кількість посмішок, радості і позитиву!
Гостро, тонко і в саме яблучко! Про все, що близьке кожному глядачу, і з оглядом найактуальніших подій у країні будуть жартувати
«БАМПЕР І СУС»!
У минулому – знамениті КВНники, а нині – одні з найвідоміших гумористів України, знамениті блогери, кожне відео яких набирає тисячні і мільйонні перегляди на YouTube, та зіркові актори найпопулярніших телепроектів і фільмів!
Роль Петра Бампера – колоритного полковника Попадюка – стала родзинкою найкасовішого фільму України «Скажене весіллі»! А участь у проекті «Слухай», де актор блискуче озвучив поезію класиків української літератури, досі залишається для багатьох неабияким відкриттям.
У своєму шоу «БАМПЕР І СУС» актори скоряють серця глядачів надзвичайним почуттям гумору, шаленою харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури!
Їхні головні козирі – фірмовий, ні на що не схожий гарячий гумор, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті!
Не пропустіть концерт ТОПових гумористів без жодних комплексів та упереджень, носіїв народної мудрості і тих, хто здатні запалити публіку з найперших секунд! Про життя і політику, шашлики і комуналочку – ПРО ВАС, НАС І ЇХ! На концерті «БАМПЕРА І СУСА» кожен відчує себе героєм! Влучні жарти, максимальний інтерактив з публікою, яскраві емоції та вибухові враження на 1000% гарантовані всім!
Концерт «БАМПЕРА І СУСА» – кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір і отримати заряд позитивних емоцій на багато років вперед!
Квитки в касі палацу та на сайті https://rivne.karabas.com/
Приходьте 29 січня о 20.00 в МПК “Текстильник” перевірити і неодмінно повернутися ще!