fbpx
Снаряди.

Японія вивчає можливість передачі Україні артснарядів

Діліться інформацією з друзями:

Токіо перемовляється з Вашингтоном про постачання японських снарядів до США для їхньої подальшої передачі Збройним силам України.

Як пише DW, за повідомленням у The Wall Street Journal, Японія веде переговори про постачання артилерійських снарядів до Сполучених Штатів Америки, щоби поповнити запаси України на тлі контрнаступу проти військ рф.

Джерела американського видання розповіли, що Токіо розглядає можливість постачання 155-мм артилерійських снарядів у рамках пакту 2016 року про обмін боєприпасами в межах багаторічного альянсу зі США.

На сьогодні Японія надала Україні лише нелетальну військову допомогу. На початку червня міністр оборони США Ллойд Остін провів переговори зі своїм японським колегою Ясукадзу Хамадою, після якої похвалив Токіо за нелетальну підтримку України та заявив, що додаткова допомога буде вітатися.

Тоді ж інформаційна агенція Reuters повідомила, що США розглядають можливість купувати в Японії тротил, зокрема щоб збільшити виробництво артилерійських снарядів для України. Джерела журналістів казали, що японська сторона готова зробити виняток із власного законодавства, що не дозволяє постачати летальну зброю, оскільки тротил є продуктом не лише військового призначення, а може застосовуватися й у промисловій вибухівці.

Фото: Defense Express

Читайте також: Європарламент підтримав резолюцію щодо прийняття України в НАТО після її перемоги у війни