fbpx

Які вправи швидко “знищать” обвислий живіт

Діліться інформацією з друзями:

Якщо ви більше не можете дивитися на свій обвислий після святкової їжі живіт, негайно починайте виконувати комплекс вправ, аби його позбутися. Дбайливо та обережно повернути своє тіло в форму можна за допомогою йоги.

За допомогою йоги можна подолати високий рівень стресу, що сприяє набору зайвої ваги. Наступні вправи з йоги можна виконувати для швидкого результат

Тадасана (поза гори)

Добре виконувати цю вправу вранці, натщесерце. Станьте прямо, руки поставте перед тілом. Стопи з’єднайте так, аби великі пальці торкалися один одного.

Зробіть вдих, з’єднайте руки, підтягніть живіт, розрівняйте спину. Підіймайте руки вгору та заводьте за голову. Поза гори вирівнює спину і підтягує м’язи.

Падахастасана

У цій позі поступово нахиляйтеся усе нижче. Розставте ступні на ширину плечей. Нахиліться, “складайтеся” у тазу. Візьміться пальцями рук за великі пальці ніг. Стійте в такому положенні, максимально витягуйте руки й спину. Нахиляйтеся нижче, прогинаючись в спині. Поступово наближайте голову до ніг.

Пашчимоттанасана

Ще одна вправа, корисна для спини та м’язів живота. Сядьте на підлогу, випряміть ноги. Тягніться руками до стоп, витягуйте спину вперед і вгору. Якщо можете, беріться руками за стопи. При цьому можна зігнути коліна. Намагайтеся випрямити ноги й спину.

 

Уштрасана (поза верблюда)

Поза верблюда допоможе розслабити спину. Станьте на коліна, розставте їх на ширину тазу. Відхиляйтеся назад і намагайтеся торкнутися руками ступнів. Прогинайтеся у спині, грудях та попереку.

 

Уттанпадасана

У цій позі ви відчуєте, як напружуються м’язи живота. Ляжте на спину. Ноги прямі, руки лежать вздовж тіла. Повільно підіймайте ноги на 30-50 сантиметрів від підлоги. Утримуйте їх в такому положенні, потім відпускайте.

 

Марджаріасана (поза кицьки)

Поза кицьки корисна для спини й талії. Станьте на коліна, впріться руками у підлогу. З вдихом прогніться донизу, закидуючи голову назад. Затримайтеся в такій позиції. Далі – з видихом вигніть спину догори й теж затримайтеся.

Бхуджангасана (поза кобри)

У позі кобри намагайтеся підтримувати корпус за допомогою м’язів спини. Ляжте на підлогу обличчям донизу. Поставте долоні під плечі. З видихом повільно підіймайте корпус, руки тримайте зігнутими в ліктях. Намагайтеся утримувати тіло за допомогою м’язів спини, мінімально напружуючи руки.