Як чиновники з Рівного декларуватимуть доходи: зміни в законодавстві

Діліться корисною інформацією з друзями:

У 2020 році в декларацію необхідно буде вносити унікальний номер запису в єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). Про це повідомили з  управління ДМС України в Рівненській області.

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування (особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї (за наявності).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції. Відповідно НАЗК нині готує пропозиції щодо зміни вигляду бланка е-декларації, щоб там уже був передбачений номер запису в УНЗР.

УНЗР – унікальний номер запису в Реєстрі, він є незмінним протягом всього життя людини.

Унікальний номер вже мають власники ID-карток та закордонних біометричних паспортів. Цей номер написаний безпосередньо в паспорті – це дві послідовності з восьми та п’яти цифр, розділених дефісом (8 цифр – рік народження, місяць та дата; чотиризначний код від 0001 до 9999;ще одна цифра – контрольна та унікальна).

Якщо ж потрібно отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру – звертайтеся до будь-якого територіального підрозділу Державної міграційної служби. Отримання цієї довідки є безкоштовною послугою.