fbpx

Виїзна гінекологічна бригада відвідує громади Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Чотири виїзди щотижня проводять фахівці Рівненського обласного перинатального центру. У складі бригади: акушер-гінеколог, терапевт, мамолог, уролог та фахівець з УЗД. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Лікарі приймають жінок у місцевих амбулаторіях та ФАПах. Також проводять обстеження у спеціалізованому автомобілі.

Цього тижня мобільна бригада працює у Корнинській громаді: завтра обстежуватиме жінок у Тайкурах, у четвер — у Загорощі, а у п’ятницю – у Порозовому.

Мобільна бригада працює з грудня. За цей час лікарі здійснили майже півсотні виїздів, під час яких оглянули понад 1,000 жінок.

«Мета таких виїздів – проводити планові обстеження та виявляти патології на ранніх етапах. Тому пацієнткам робимо аналіз на цитологію, швидкі тести на ВІЛ та гепатити. За потреби, видаємо ліки, контрацептиви, направляємо до спеціалізованих закладів. На жаль, за цей час виявили понад 800 різних патологій», – розповідає Вікторія Єнікеєва.

Графік мобільної бригади охоплюють усю Рівненську область. У квітні заплановані виїзди до 17 сіл Рівненського району, зокрема, колишнього Костопільського. У травні обстежуватимуть жінок у громадах Дубенщини. А далі планують виїжджати на Північ області.

Дізнатися про роботу гінекологічної бригади у своєму населеному пункті можна у сімейного лікаря.

Мобільна гінекологічна бригада працює у рамках програми репродуктивного здоров’я населення.

Фото: Рівненська ОДА.

Читайте також: Дзюдоїсти Рівненщини як завжди на висоті