fbpx

У Рівному попрощалися із загиблим Героєм Максимом Кліменком

Максим Кліменко загинув у бою з російськими окупантами 28 лютого 2023 року поблизу села Червонопопівка на Луганщині. Ворог забрав життя Максима саме у день народження його дружини Анни… 13 березня йому виповнилося б 35…

“Він був справжнім патріотом України, вся сім’я така. Вишиванка, українська мова — для них це були вагомі речі у фактично російськомовному Маріуполі. Він був готовий відстоювати свою землю, що врешті й зробив. А поки іще було мирно, проводив лагідну українізацію — збираємось разом кіно подивитися, а Максим так спокійно: “Давай, дивитися, тільки з українським перекладом”, — пригадує моменти з мирного життя дружина Героя Анна.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Мирне життя родини Максима у Маріуполі, зруйнували рашисти. Після місяця в окупації Максим вивіз родину до Рівного.

“Максим відразу пішов ставати на облік у військкомат. Йому сказали: йди, живи, працюй, а коли знадобишся, ми тебе покличемо. Він влаштувався на роботу ливарником. А в листопаді його мобілізували. Так, йому було страшно, він не хотів воювати, але прийняв виклик з честю, не сховався, пішов служити і захищати свою землю. Він навіть казав: “Ну хоч кількох з собою заберу”, — пригадує дружина.

Вічна слава Герою і вічна пам`ять…

Фото: Рівненська міська рада.

Читайте також: Виїзна гінекологічна бригада відвідує громади Рівненщини

%d блогерам подобається це: