Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль спільно з Командувачем оперативного командування «Захід» генерал-майором Сергієм Літвіновим побували на позиціях земляків на Запорізькому напрямку.
![Віталій Коваль відвідує воїнів з Рівненщини.](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/Koval_na_peredovij_02.jpg?resize=900%2C675&ssl=1)
Вони подякували бійцям за службу та передали засоби для більш ефективної боротьби з окупантами.
«Поспілкувався з нашими хлопцями. Моральний дух у них на висоті. Всі заряджені й готові дати гідну відсіч ворогу. Кожен впевнений – перемога за нами», – зазначив Віталій Коваль.
![Приїхав не з порожніми руками.](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/Koval_na_peredovij_03.jpg?resize=900%2C675&ssl=1)
Рівненська ОВА
Читайте також: Сили оборони України: армія безстрашних феноменів та безпрецедентних парадоксів