Відновила польоти ще одна українська авіакомпанія

Українська авіакомпанія Skyline Express, відома раніше як Azur Air Ukraine, відновила польоти після річної перерви.

Як стало відомо avianews.com, авіаперевізник почав здійснювати рейси з Європи на курортні напрямки на нещодавно отриманому літаку Boeing 757-300 з реєстрацією UR-SLE.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

26 травня онлайн-радар Flightradar24 зафіксував польоти цього авіалайнера між Катовіце, Варшавою та болгарським морським курортом Бургас.

Skyline Express став четвертою українською авіакомпанією, яка відновила польоти на пасажирських літаках після російського вторгнення в Україну.

Нове ім’я Azur Air Ukraine

За даними державного реєстру юридичних осіб, авіакомпанія Azur Air Ukraine змінила назву на Skyline Express у березні 2023 року.

Авіаперевізник афілійований з туроператором Anex Tour, який активно працював на російському та українському ринку.

Зараз у росії, як і раніше, продовжує роботу авіакомпанія Azur Air, яку влада США внесла до списку санкцій. Вона літає до Туреччини

Перейменування Azur Air Ukraine може бути пов’язане з бажанням власників продовжити роботу української авіакомпанії, проте щоб вона не асоціювалася з росією.

Спочатку Azur Air Ukraine мала назву “Ютейр-Україна” та функціонувала як дочка російської авіакомпанії “Ютейр”. У 2015 році авіакомпанію викупили структури Anex Tour, і вона отримала назву Azur Air Ukraine.

Фото: avianews.com

Читайте також: Число загиблих у Дніпрі зросло до двох

%d блогерам подобається це: