fbpx

В Україні найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі

Діліться інформацією з друзями:

Україна посіла перше місце з використання криптовалют. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

“За даними провідної аналітичної блокчейн компанії The Chainalysis, в Україні найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що для розрахунку застосування криптоактивів населенням використовувалися критерії вартості пересланих криптоактивів з розрахунку на душу населення, залишки криптоактивів на гаманці по інтернет-користувачам, P2P об’єм транзакцій та об’єм роздрібих транзакцій, розраховані по паритету купівельної спроможності.

За даними Мінцифри, Україна має високі показники на ринку віртуальних активів через одну з найбільших спільнот блокчейн розробників, високий рівень цифрової обізнаності населення. Крім того, зазначили у відомстві, значна кількість дрібних підприємців займається посередництвом на міжнародних маркетплейсах, де використовує віртуальні активи для розрахунків. Це стало можливим також через зручність використання віртуальних активів, а також низки законодавчих обмежень та обмежень банківської системи щодо міжнародних грошових переказів.

Водночас у відомстві зазначили, що ринок віртуальних активів в Україні має значні обороти навіть у світовому масштабі, але його більша  частина знаходиться у “сірій” зоні, що створює потенційні ризики для держави, бізнесу і користувачів.

  • Компанія The Chainalysis  – провідна аналітична блокчейн компанія, яка надає дані про блокчейн і аналітику державним та фінансовим установам, а також учасникам ринку віртуальних активів. Джерело “Еспресо”.

    Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»