fbpx

Берлінський сенат посилив карантинні вимоги – тепер навіть співати у масках

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сенат посилив вимоги щодо носіння масок, ресторатори мають вести списки гостей для ресторанів під відкритим небом, розробити концепції гігієни для приватних свят. Піти на такий крок змусило зростання кількості хворих у Берліні

Берлінський сенат на своєму засіданні у вівторок посилив Постанову про захист від інфекцій. Тепер він також включає вимогу щодо маски для учасників демонстрацій із понад 100 людьми. На заходах, у яких менше 100 людей, маску потрібно носити, навіть коли скандуються гасла або співаються пісні. У сфері громадського харчування на відкритому повітрі оператори ресторанів та барів тепер також повинні вести списки гостей для відстеження контактів. Для приватних заходів також було вирішено: з 50 гостей на святкуванні тепер має застосовуватися обов’язок скласти концепцію для гігієни.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В Україні найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі

Нагадаємо кількість зареєстрованих коронавірусних інфекцій у Берліні зросла у понеділок на 77 порівняно з попереднім днем. Кількість активних випадків – 727. 37 осіб проходять лікування в лікарні ізольовано, з них 18 – у реанімації. Перекладено з газети ” Der Tagesspiegel”.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»