fbpx

У Рівному планують від завтра запровадити карантин

Остаточне рішення щодо оголошення карантину у Рівному прийме комісії ТЕБ та НС, яка сьогодні після обіду розгляне питання про впровадження у місті обмежувальних заходів через зростання кількості хворих на ГРВІ та грип.

Відтак, стане відомо, на який час буде зупинене навчання у освітніх закладах Рівного. Наразі йдеться про тижневий термін.

Рівне, щоправда, зі слів начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Іськіва, ще не наблизилося до епідемічного порогу.

 

 

 

– За минулий тиждень у Рівному, – розповідає Віктор Іськів, – на грип та ГРВІ занедужали понад 1,5 тисячі рівнян. Майже половина, близько 7 сотень, з них – діти. На щастя, не маємо жодного складного випадку. Втім спостерігається динаміка зростання захворювання на вірусні інфекції. Так, наприклад, якщо у період з 31 січня по 2 лютого  на ГРВІ та грип у місті занедужала 321 людина, з яких 139 школярів, то вчора це число зросло до 525 хворих, в тому числі 187 учнів.

Це ще не критична ситуації, оскільки  епідемічний поріг для Рівного становить 2 200 хворих на тиждень. Однак, порадившись, прийшли до спільної думки: не чикати досягнення епідемічного порогу, а запровадити із завтрашнього дня у школах карантин, щоб локалізувати поширення ГРВІ та грипу.

Поки що розглядається пропозиція про закриття шкіл Рівного на тиждень. Втім остаточний термін визначить спеціальна комісія.

Василь ГЕРУСПостійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»