У Рівному планують компенсувати частину вартості перебування в приватних садочках

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Питання про часткове відшкодування з міського бюджету коштів на дітей, які навчаються в приватних закладах дошкільної освіти, ініціює міське управління освіти.
Депутати вже розглянули проєкт рішення Рівненської міської ради на засіданнях освітянської та бюджетної комісій. Якщо міські обранці проголосують за пропозицію освітян на сесії, це дасть можливість швидше потрапити до комунальних закладів тим, хто знаходиться в загальноміській черзі, та за бажанням батьків і наявності місць у приватних закладах, влаштувати туди своїх дітей.
“У 2020-му році на перебування однієї дитини в комунальному дошкільному закладі виділялося 24300 грн. у рік. У 2021-му планується 32400 грн. Про загальну суму компенсації говорити рано. Це залежить від кількості дітей, які були зареєстровані у міській електронній черзі та батьки яких захочуть віддати дітей у приватні дошкільні заклади. Така можливість з’явиться одразу після прийняття рішення на сесії Рівненської міської ради, – пояснила заступник начальника управління освіти Катерина Сичик
 Джерело: Пресслужба міської ради
Діліться корисною інформацією з друзями: