fbpx

У Рівному організували благодійний захід для дітей полеглих захисників України

Діліться інформацією з друзями:

19 жовтня у Рівному провели благодійний захід для дітей загиблих захисників громади. У рамках заходу відома рівненська письменниця Олена Медведєва, яка нещодавно презентувала “Рівненський буквар” в Міському будинку культури, подарувала свою нову книгу донькам та синам загиблих воїнів. А також для них організували свято у розважальному центрі «Happy mall”.

Основна мета такої зустрічі — налагодити діалог, встановити безпосередній контакт з родинами наших полеглих Героїв, щоб у разі найменшої необхідності вони могли звернутись за будь-якою допомогою й оперативно її отримали. Для цього на цю зустріч секретар Рівнеради Віктор Шакирзян спеціально запросив представників управлінь і департаментів, які найбільше задіяні у сприянні родинам загиблих — Управління освіти та Департамент соціального захисту.

На благодійному заході.

“Наш обов’язок — опікуватися саме цими сім’ями, показати, що ми небайдужі, що ми — єдині в прагненні допомагати та підтримувати їх, — зазначив Віктор Шакирзян. — В будь-який момент представники родин загиблих Героїв можуть звернутись за допомогою, безпосередньо, до мене. Ми всі у неоплатному боргу перед Вами й Вашими родинами, тому ви можете розраховувати на будь-яку можливу підтримку від громади і від мене особисто”.

На подію завітало понад 70 дітей. Усі вони отримали книгу, а також могли безкоштовно та на необмежений час відвідати парк розваг.

На благодійному заході.

“Ті діти, чиї батьки загинули на фронті потребують на сьогодні більшої уваги. Вони потребують більше обіймів, нашої підтримки. Тому ми з радістю подарували цим діткам книги, — говорить авторка Олена Медведєва. — Приємно, що діти гортають, цікавляться, вивчають наш край і так має бути, тому що дитина коли росте, вона збагачується читанням”.

На благодійному заході.

Дітки були в захваті від дійства та подарунків. Крім того, Олена Медведєва запропонувала усім охочим діткам надалі долучитися до створення 3 видання “Рівненський буквар”.

Читайте також: Коваль на бізнес-форумі: Перемога країни також залежить і від експорту