У Мюнхені читали вірші Максима Кривцова — рівненського поета, який загинув за Україну.
Цьогоріч на Мюнхенській безпековій конференції відбулася подія про українську культуру в умовах війни. На конференції виступила виконавча директорка Українського ПЕН Tetyana Teren та поетка Kateryna Kalytko.
Ініціатором події виступив німецький політик і публіцист Ніко Ланґе, який спільно з телеведучою Марієттою Сломкою модерували захід. Відкривала подію держміністерка з питань культури та медіа Німеччини Клаудія Рот.
Про це повідомляється на сторінці PEN Ukrain.
Ще одним вступом до події став виступ історикині Франциски Дейвіс, яка у своєму виступі пояснювала, чому росія веде війну проти української ідентичності, цитуючи Тараса Шевченка та есей Вікторії Амеліної про “розстріляну” українську культуру.
Тетяна Терен і Катерина Калитко розповіли про українських загиблих митців і читали, зокрема, фрагменти зі щоденника Володимира Вакуленка та вірші Вікторії Амеліної й Максима Кривцова у перекладах Христини Назаркевич і Ярослави Блек з антології воєнної української поезії.
Читайте також: Психологічну підтримку ветеранам на Рівненщині надають безплатно
- Які овочі та фрукти не варто купувати взимку: економимо гроші та отримуємо реальну користьНаталія Ягущина 13.12.2025, 20:18 Зима в Україні – час, коли полиці супермаркетів буквально завалені яскравими помідорами, полуницею та персиками. Але дієтологи та нутриціологи одностайні: 90% цих «літніх» продуктів – це гарна обгортка без смаку й користі. Олег АнтонюкРедактор сайту «Сім…

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

