fbpx

Суперфінал «Сімейних перегонів» на Рівненщині пройшов напередодні Дня захисту дітей

Щорічно, в перший день літа, відзначається всесвітній День батьків. Символічно, що саме на цей день припадає і Міжнародний день захисту дітей. У всьому світі проводяться різноманітні заходи, спрямовані на вшанування загальноприйнятих сімейних цінностей.

З цієї нагоди, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підвели підсумки суперфіналу обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Здорова нація». 

Учасниками суперфіналу були сім команд з міст, районів та територіальних громад області, які здобули перемогу в першому та другому турі. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Організатори, враховуючи карантинні обмеження, провели суперфінал  у дистанційному форматі. Так, команди надсилали відповіді на інтелектуальне завдання спортивної тематики та відео, на якому необхідно було зафіксувати подолання естафет:

  • «Баскетбол»,
  • «Скакалка»,
  • «Настільний теніс»
  •  «Обруч»

За кращим часом та правильністю виконання завдань судді і визначали переможців.

читайте також:

Отож, за підсумками проведення суперфіналу, перше місце виборола команда Зінчук з міста Рівне. Друге місце посіла команда Кучмей з міста Дубно, а бронзові нагороди дісталися команді Козак/Леоновець з с.Тумень, Висоцької ТГ. Вони будуть відзначені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками від організаторів. Всі учасники суперфіналу, спортивні, дружні та активні сім’ї області, отримали брендовані футболки.

Сподіваємось, що старт «Сімейних перегонів», що відбудеться на Рівненщині вже восени, проходитиме у звичному для всіх форматі та порадує учасників і вболівальників напруженою, цікавою та емоційною боротьбою ще з більшою кількістю сімейних спортивних команд.

Пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини”