fbpx

Створення сприятливих і рівних умов для ведення бізнесу – один з пріоритетів Стратегії розвитку Рівненщини

Створення сприятливих і рівних умов для ведення бізнесу – один з пріоритетів Стратегії розвитку Рівненщини.

Стратегія розвитку Рівненської   області,  активну участь у розробленні якої приймали фахівці та експерти територіального відділення АППУ, потребує змін та доповнень. Такого висновку прийшли учасники  Форуму регіонального розвитку, який відбувся нещодавно у Рівному. До заходу, який проходив під егідою обласної військової адміністрації,   долучилося понад 300 учасників.

Це представники влади, бізнесу, громадських організацій та міжнародних донорів, які  в ході дискусії обговорили шляхи  напрацювання змін до Стратегії. А працювати є над чим. Важливо вже сьогодні розуміти, яким шляхом буде рухатися наш регіон після перемоги.  Пріоритетами мають стати: відновлення економіки та нові підходи у стратегічному плануванні; успішні практики реалізації пріоритетів смарт-спеціалізації в області; посилення стійкості громад в умовах воєнного стану у співпраці з партнерськими організаціями та проєктами міжнародної технічної допомоги Україні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Територіальне відділення АППУ і надалі включено до складу робочої групи, яка працюватиме над внесенням необхідних змін та розробкою наступної Стратегії – для винайдення спільних рішень задля створення сприятливих і рівних умов для ведення бізнесу та  розвитку Рівненщини. 

Читайте також: В Україні можуть відновити відключення електрики: експерт назвав конкретні місяці