Школярі з Дубровицького ліцею пройшли в півфінал освітнього проєкту “Відкривай Україну”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Школярі з Дубровицького ліцею пройшли в півфінал освітнього проєкту Відкривай Україну. Підлітки об’єднались в команду для того, щоб разом змінити звички громади Дубровиці.

В рамках проєкту Відкривай Україну в дітей було завдання – створити та реалізувати власний проєкт на будь-яку актуальну тему свого населеного пункту. Школярі обрали екологічну тематику, назвали свою команду БЕМС та закликали громаду Дубровиці сортувати сміття і слідкувати за чистотою свого міста.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Для популяризації своїх ідей підлітки створили сторінку проєкту в Instagram https://cutt.ly/od2Jcb5, де креативно пропагують екологічний спосіб життя. Також підлітки започаткували екологічні акції зі збору вторсировини в ліцеї, організували толоки в рекреаційних зонах міста, провели тематичні конференції та флешмоби в соціальних мережах.

Команда знайшла партнерів серед місцевих бізнесменів та продає накопичену вторсировину, таким чином підлітки мають кошти на реалізацію проєкту та його розвиток.

Підлітки розповідають, – “Спочатку реакція громади була не дуже позитивною, ніхто не хотів брати участь у наших заходах, проте з часом все змінилося, і до нас приєдналося достатньо багато людей, і тепер вони теж підтримують нас та наші ідеї”. Але команду не зупинили незгоди, діти продовжили свою роботу та реалізували проєкт.

Школярі з Дубровицького ліцею скористались можливістю зробити місто кращим та почали рух змін в свідомості своєї громади. Зараз команда БЕМС у півфіналі всеукраїнського проєкту “Відкривай Україну”.

Всеукраїнський проєкт неформальної освіти «Відкривай  Україну»:http://www.vidkruvai.com.ua –  найбільшій в Україні освітній командний гейміфікований проєкт для учнів,  що навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Проєкт проходить за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, організатором є благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»