fbpx
Російські військові можуть активізувати набір призовників та створити “буферну зону” на Харківщині

Російські військові можуть активізувати набір призовників та створити “буферну зону” на Харківщині

Діліться інформацією з друзями:

Російські війська не припиняють тактично значущі наступи на північ і північний схід від міста Харкова. Схоже на те, що вони надають пріоритет швидкому створенню “буферної зони” вздовж кордону з Україною.

Про створення росіянами “буферної зони” на Харківщині та активізацію мобілізації  повідомляє Інститут вивчення війни (ISW)

До таких висновків військові експерти дійшли, врахувавши відносно швидкі темпи просування російських військ у Вовчанську. Також про це можуть свідчить повідомлення про знищення кількох мостів через ключові річки.

Ключові висновки ISW за 13 травня:

Відносно швидкі темпи просування російських військ у Вовчанську та повідомлення про руйнування кількох мостів через ключові водні артерії в межах населеного пункту свідчать про те, що російські війська надають перевагу створенню “буферної зони”. А не більш глибокому проникненню, як раніше оцінював ІСВ.

Російські військові можуть активізувати набір призовників та створити

Новопризначений секретар Ради безпеки Росії Сергій Шойгу взяв участь у своєму першому засіданні на посаді секретаря 13 травня. На тлі постійних повідомлень про те, що президент Росії Володимир Путін зосереджується на мобілізації російської економіки та оборонно-промислової бази (ОПБ) для підтримки затяжної війни в Україні.

Рішення Путіна відсторонити Шойгу від виконання обов’язків міністра оборони Росії, схоже, також відкрило двері для відходу з Міністерства оборони певних осіб. Мова йде про пов’язаних з Шойгу, що, ймовірно, є одним із запланованих наслідків нещодавніх перестановок в уряді Путіна.

За повідомленнями, українські війська здійснили успішні ракетні удари по російській базі ППО в окупованому Криму. Також успішні удари безпілотників по російській енергетичній інфраструктурі в Росії.

Нещодавно російські війська здійснили підтверджене просування поблизу Липців та Вовчанська на півночі Харківської області.

Російські військові, можливо, активізують зусилля з набору призовників через Російське добровільне товариство сприяння армії, авіації й флоту Росії (ДОСААФ) в рамках триваючої криптомобілізації.

Фото ілюстративне.

Читайте також: росія розпочала контрнаступальні дії на Харківщині

  • Спортсмен з Рівненщини поїде на XVII літні Паралімпійські ігри у Париж
    На Паралімпіаді у столиці Франції, яка проходитиме з 28 серпня по 8 вересня, Україну представлятиме майстер спорту України Василь Наумчук. Днями, на чемпіонаті України з пара стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, який відбувся в місті Ковель…