fbpx

Рівненська художниця запрошує в сад пісень

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська художниця Лариса Польохіна (1953 р. н.) навчалася живопису самостійно, проте, ступивши на творчий шлях у зрілому віці, після участі  у 2010 році у міському проєкті «Стань Гогеном за 90 днів», жінка спромоглася сказати власне слово, утвердитися як артистична особистість із виразно окресленим власним характером живопису.

Дружбою й урокам високого мистецтва рівненська художницуя завдячує Анатолію Мартиненку та Анатолію Іваненку. Вона увібрала життєві настанови Майстрів і поштовх до колористичного голосу про радість буття.

Художницю часто називають співцем садів та квітів, бо її справжньою пристрастю є приязна, жива і принадна у своїй нескінченно-мінливій і, водночас, усталеній красі природа. Окрім пейзажів, улюбленою тематикою мисткині є натюрморт, а особливо – квіткові композиції, завжди чарівні, живі і магнетично привабливі. Тож Лариса Польохіна, у рамках широкомасштабного проєкту нашої галереї – «Євро-Арт для талановитих» – презентує свою персональну виставку «Сад мальованих пісень».

50 представлених в експозиції пейзажів і натюрмортів у техніці олійного живопису закликають радіти світу краси. Ці картини – це не просто привабливі елементи антер’єру. Вони сповнені експресії, позитивної енергетики, оптимізму, тепла і світла.

Мисткиня використовує чисті і яскраві кольори. Багатор часу проводить за мольбертом, полюбляє писати з натури, із захопленням вивчає історію живопису. Не зупиняється у своєму зростанні та вірить, що не лише талант, а й наполеглива праця і жага до життя творять чудеса.

Виставка живопису Лариси Польохіної «САД  МАЛЬОВАНИХ  ПІСЕНЬ» триватиме по 30 липня 2023 року.