fbpx

прігожин заявив, що пвк “вагнер” розвертає свої колони і йде в польові табори

пригожин прийняв пропозицію лукашенка про зупинення руху озброєних осіб на території росії та подальші кроки щодо деескалації напруги.

“ЧВК “вагнер” хотіли розформувати. Ми вийшли 23 червня на марш справедливості. Ми не дійшли 200 км до москви. За цей час ми не пролили жодної краплі крові наших бійців. Зараз настав той момент, коли кров може пролитися, тому розуміючи всю відповідальність за те, що буде пролито російська кров з однієї зі сторін, ми розвертаємо свої колони і йдемо у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом.”, — повідомив прігожин.

Прес-служба лукашенка заявила, що сьогодні він «за погодженням з президентом росії» провів переговори з керівником пвк вагнер прігожиним.

«Переговори тривали протягом дня. Внаслідок чого дійшли домовленостей про неприпустимість розв’язування кривавої бійні на території росії. євген прігожин прийняв пропозицію президента білорусі олександра лукашенка про зупинення руху озброєних осіб компанії вагнер на території росії та подальші кроки щодо деескалації напруги. На даний момент на столі абсолютно вигідний і прийнятний варіант розв’язки ситуації, з гарантіями безпеки для бійців ПВК вагнер», — повідомили у лукашенка.

Фото: євгєній прігожин (з відкритих джерел).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Читайте також: На Запоріжжі проведуть навчання на випадок можливого вибуху на ЗАЕС