fbpx

Негатив вилікує природа — впевнені астрологи

Негатив вилікує природа. Краса та велич оточуючого світу зачаровують. Які б пристрасті не вирували у людському суспільстві, природа врівноважує своєю гармонією і висотою. Воістину, божественна натура додає сил при спогляданні навіть тоді, коли людина перебуває на піку емоцій. Пам’ятайте про це. Щедро черпайте з простягнутих до вас із добром та любов’ю долонь. Гороскоп.

Овен. Не варто приймати близько до серця закиди та звинувачення, якими на вашу адресу можуть вибухнути люди з вашого оточення. Найімовірніше вони просто не зожуть упоратися зі сплеском емоцій. Тож ви тут зовсім ні до чого.

Телець. Будьте чесними стосовно близької людини. Особливо якщо йтиметься про дрібниці: буде прикро через таку нісенітницю впійматися на обмані та опинитися у незручному становищі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Близнята. Найголовніше – стримувати емоції, хоч якими бурхливими вони були б. Це може призвести до сварки з оточенням, від якої ви не отримаєте жодної користі. Навпаки, вона може зруйнувати стосунки.

Рак. Довіряйте не розуму й логіці, а власній інтуїції: внутрішній голос, дослухаючись до роботи підсвідомості, підкаже єдино правильний вихід із ситуації.

Лев. У пошуках відповіді на важливу життєву проблему необхідно довіритися долі: якщо вам вдасться виконати ці дві умови, складна життєва ситуація вирішиться сама собою – начебто за помахом чарівної палички.

Діва. Плани, які ви складатимете, разом з реальними подіями повинні містити ще й частку фантазій. Навіть якщо вони здадуться нездійсненними, у них з’являться всі шанси на виконання.

Терези. Вам необхідно розслабитися та відновити сили перед важливою й відповідальною роботою, яка чекає на вас найближчим часом.

Скорпіон. Негативу, який можуть «скидати» на вас навколишні люди, необхідно позбутися нескладними, але діяльними способами: гуляти на свіжому повітрі, спілкуватися з дітьми та гратися з тваринами.

Стрілець. Розв’язанням чужих проблем необхідно займатися з великою обережністю: по-перше, у вас і своїх достатньо, а по-друге, пам’ятайте, що добрими намірами вимощена дорога до пекла.

Козоріг. Зірки наполегливо рекомендують зателефонувати або написати людині, з якою ви давно не спілкувалися. Найімовірніше, їй дуже потрібна ваша допомога. Сама вона – через свою скромність – не наважується про неї попросити.

Водолій. До знаків, які посилатиме доля, необхідно поставитися з максимальною увагою. Від правильного їхнього розуміння можуть залежати успіх і щастя на довгі роки вперед.

Риби. Час, сприятливий для зміцнення особистих і сімейних стосунків: що більше уваги ви приділите коханій людині, дітям або літнім родичам, то міцнішою та щасливішою буде ваша династія.