fbpx

Прапори України з Бахмута та Гостомеля продали на аукціоні в Нью Йорку за $500,000

Діліться інформацією з друзями:

Міжнародна організація HealthRight International провела щорічний благодійний аукціон в рамках гала-вечора Health & Human Rights Award.

Про це йдеться на сайті HealthRight.

Його метою був збір коштів на реалізацію проєктів Представництва HealthRight в Україні задля подолання наслідків війни. Лотами аукціону стали прапори України та прапор Гостомельської громади, які були передані в Нью Йорк Представництвом HealthRight в Україні напередодні події.

Прапор України з Бахмута.

Прапор України.
Місто Бахмут, Донецька область, Україна

Прапор України був переданий Київському офісу Health Right солдатами та офіцерами Збройних сил України, які наразі перебувають у зоні бойових дій – а саме на першій лінії фронту Бахмутського напрямку. Військовослужбовці, які залишили свої підписи на прапорі України, захищають Україну з моменту повномасштабного вторгнення та останні кілька місяців героїчно тримають оборону міста Бахмут.

Прапор Гостомеля.

Прапор Гостомельської громади
Гостомельська громада, місто Гостомель, Київська область, Україна

Прапор Гостомельської громади передав Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк.

Цей прапор став символом незламності українського народу й особливо Гостомельської громади, яка прийняла на себе найперший удар війни у лютому 2022 році. Прапор знаходився у будівлі військової адміністрації селища Гостомель на момент початку повномасштабного вторгнення і продовжував підіймати дух українців під час періоду окупації майже до кінця березня 2022 року. Там же він залишився, коли місто було визволене від російських військ.

Прапор України з Мощуна.

Прапор України
Гостомельська громада, селище Мощун, Київська область, Україна

Селище Мощун знаходиться за кілька кілометрів на північ від Києва та належить до Гостомельської громади Київської області. З початку війни й до 21 березня 2022 року місто Мощун перебувало під окупацією. 85% будівель у селі були зруйновані.

Прапор міста Мощун – є нагадуванням про героїзм та мужність українців, які захищали рідну землю, ціною власного життя. Саме через селище Мощун пролягала перша лінія фронту у березні 2022 року. Місцевими жителями тут створений Меморіал пам’яті тим, хто загинув у боях за Київщину.

Прапор був переданий від Гостомельської селищної військової адміністрації та підписаний представниками місцевої територіальної оборони, а також жителями села Мощун, які пережили окупацію, але не здались і захистили свою Батьківщину.

Фото: HealthRight

Читайте також: Іще одного Героя забрала війна