fbpx

Переможці Міжнародного конкурсу репортерської фотографії отримають нагороди у Рівному

Переможці Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LIFE PRESS PHOTO 2023 будуть нагороджені у Рівному на презентації фотовиставки.

Презентація фотовиставки та нагородження переможців 9-го Міжнародного конкурсу репортерської фотографії Life Press Photo 2023 відбудеться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. 23 червня о 14 годині переможці конкурсу, фотографи, митці, діячі культури та громада Рівного завітають на захід.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

LifePressPhoto – міжнародний конкурс репортерської фотографії, основною метою якого є популяризація документальної фотографії та ствердження її значущість в сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницька роль. В межах конкурсу представлені такі номінації: гарячі новини; люди в новинах, портрет; повсякденне життя; спорт; мистецтво, розваги; природа, навколишнє середовище. На фотовиставці буде представлено понад 250 світлин від фотографів 22 країн світу, серед яких і фотографії, які демонструють наслідки російської воєнної агресії в Україні.

Гран Прі конкурсу цьогоріч вперше буде вручене українській фотографині Тетяні Барвінській. Серед переможців автори з України, Іспанії, Німеччини, Польщі, Литви, Словаччини, Бахрейну, Індії, Бангладеш та інших країн світу.

Під час презентації відбудеться церемонія нагородження авторів золотими, срібними, бронзовими медалями, дипломами. Також буде презентовано каталог з усіма світлинами, що були відзначені членами журі конкурсу.

Організували подію Студія у Фарватері істин, Музей фотографії в Рівному, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Виставка триватиме з 23 червня по 21 липня. Вхід вільний.