На тренувальній базі Рівненського “Вереса” будуть футбольні поля і готель

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Рівненський футбольний клуб «Верес» може збудувати свою тренувальну базу на вулиці Костромській. Нині розглядається можливість виділення там ділянки під цей об’єкт.

Нагадаємо, керівництво клубу не раз зверталося до міської влади з проханням виділити землю під тренувальну базу, адже гравці змушені тренуватися в інших містах. За ініціативи міського голови Рівного Олександра Третяка це питання ретельно вивчається, – повідомляють із міськвиконкому.

– Бо «Верес» для нас – не просто спортивна команда. Це тисячі вболівальників та важлива частина бренду Рівного. Тому міська влада не може допустити, щоб клуб не мав тренувальної бази у своєму рідному місті, – зазначив Олександр Третяк.

Розглянуто багато земельних ділянок, які мають цільове призначення для будівництва спортивних об’єктів та можуть бути надані футбольному клубу. Тож визначили, що одна з перспективних – на вулиці Костромській. Вона розділена на парцельовані менші частини і зараз архітектори опрацьовують різні варіанти її використання.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

– Триває обговорення. Якщо все складеться гарно, то невдовзі ми підтримаємо рішенням сесії проєкт будівництва тренувальної бази на вулиці Костромській, – наголосив мер.

Між тим представник народного клубу «Верес» розповів, що саме має бути на майбутньому спортивному об’єкті.

– Тренувальна база повинна мати стандартне поле зі штучним покриттям (розмір 70 х 110 метрів), два тренувальних поля з трав’яним покриттям із системою поливу. Одне може бути з підігрівом. Бажано мати два майданчики розміром 20 х 40 метрів. Обов’язково на тренувальній базі повинні бути житлові та адмінприміщення. Житловий комплекс готельного або блокового типу, розрахований майже на 200 гостей (тут зупинятимуться наші або приїжджі спортсмени під час тренувальних зборів, – прим. ред.). Коли клуб входить до прем’єр-ліги, то він повинен мати й свою юнацьку і жіночу команди, – уточнив віце-президент клубу з інфраструктурних питань Юрій ФАЛКО.

Якщо «Верес» матиме власну тренувальну базу, то й популярність футболу зросте і розвиток спортивної галузі в місті теж буде динамічнішим, переконані представники футбольного клубу. У перспективі можливе створення спеціалізованої футбольної спортшколи для виховання змалечку своїх футбольних «зірок».

Надія ВАНЧЕНКО

Фото зі сторінки ФК «Верес» у соцмережі

Діліться корисною інформацією з друзями: