На Рівненщині попрощались із захисниками — Олексієм Скороходом та Миколою Пятаченком.
Дядьковицька громада провела в останню дорогу воїна Олексія Скорохода. Чоловік народився і проживав у селі Дядьковичі. Олексій був призваний на службу на початку повномасштабного вторгнення у мінометне відділення. Герой загинув 7 листопада під час виконання бойового завдання, внаслідок артилерійського обстрілу, в Донецькій області.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/zakhysnyky-rivnenshchyny.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Острозька громада схилила голови у журбі над захисником Миколою Пятаченком. Чоловік народився в селі Межирічі. З початком повномасштабного вторгнення рф до України Герой пішов захищати рідну землю від загарбників. Микола загинув 8 листопада під час виконання бойового завдання, внаслідок мінно-вибухової травми на Харківському напрямку.
Співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: На Рівненщині попрощались із двома захисниками
- Яскраву вишиванку показав знаменитий німецький дизайнер (ФОТО)Німецький дизайнер і стиліст Франк Пітер Вайлд показав іще один яскравий образ на знак солідарності з українцями. Від самого початку повномасштабної війни Франк підтримує Україну й українців. Допомагав українським біженцям, які втекли від російської агресії в Берлін.