fbpx

На енергетичному об’єкті на Бєлгородщині сталася пожежа 

У Бєлгородській області заявили про пожежу на енергетичному об’єкті, яка нібито виникла через скинутий вибуховий пристрій із безпілотника

Губернатор Бєлгородської області Росії В’ячеслав Гладков заявив про пожежу на енергетичному об’єкті, яка нібито виникла через скинутий вибуховий пристрій із безпілотника.

Про це російський посадовець написав у Telegram.

“У Бєлгородському районі горить один з енергетичних об’єктів”, – повідомив Гладков о 2:00.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Він заявив, що попередньою причиною загоряння став скинутий вибуховий пристрій із безпілотника, не надавши додаткову інформацію.

У неділю 4 червня бійці РДК та Легіону “Свобода Росії” опублікували відеозвернення, в якому закликали губернатора Бєлгородської області РФ В’ячеслава Гладкова провести переговори. Також було запропоновано провести обмін двох російських полонених, яких вдалося захопити в результаті операції на Бєлгородщині. Посадовець сказав що готовий зустрітись, але в іншому місці.

Згодом в легіоні “Свобода Росії” повідомили, що Гладков таки не з’явився для перемовин. Тому, як було зазначено, полонених, узятих під час “рейдів” у Білгородську область рФ передадуть в обмінний фонд української сторони.

Читайте також: Ще 410 окупантів ліквідовано за минулу добу