Міська влада Рівного хоче вдосконалити муніципальні програми з підтримки ОСББ

У Рівненському Міському будинку культури відбувся форум «Рівне – місто сталого енергетичного розвитку». У його роботі, крім представників ОСББ, беруть участь керівники управлінь і депутати Рівнеради.

Виступаючи перед присутніми, міський голова Олександр Третяк зауважив, що в Рівному найбільша у відсотковому відношенні кількість ОСББ. А це говорить, що рівнянам притаманна висока самоорганізація.

Профільний заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич насамперед заспокоїв голів ОСББ, що всі програми, спрямовані на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, залишаються діючими.

«Програми муніципальна та Енергодім-Рівне будуть працювати, – запевнив управлінець, –нині шукаємо нові шляхи, як їх вдосконалити і покращити. До участі в них будуть залучатися ОСББ Квасилова. Хоча їх там поки що лише 2».

Присутній на форумі голова Рівненської ОДА Віталій Коваль наголосив на тому, що треба об’єднувати зусилля міста і області. Відтак, профільний департамент облдержадміністрації розробляє програму підтримки ОСББ в частині компенсації відсотків по кредитам, які будуть брати ОСББ.

У свою чергу, депутат міської ради Сергій Васильчук запропонував збільшити відсоток співфінансування міста по муніципальній програмі. Зокрема, замість співвідношення 40/60 повернутися до 30/70. А ще, на його думку, треба збільшити суму частки міста, яка виділяється на один проєкт, до 1 млн грн (зараз 800 тисяч).

Світлана ПІКУЛА

Діліться корисною інформацією з друзями: