Весна повернеться до Рівного разом із «Світовими хітами»

Оркестр «Наспів» та Міський Будинок Культури готують до 3 березня оновлену програму музичного проекту. Це буде повний рестарт: на 90% новий репертуар, екперименти зі стилями, нові солісти, запрошені гості, доповнення танцями, потужне світлове шоу і неодмінний акцент на багатогранне звучання оркестру.

Ви почуєте рок, джаз, блюз, фанк, техно-поп і навіть R&B та павер-метал в обробці народних інструментів. Кажуть, що подібного прочитання ще не робив ніхто! Хіти «Scorpions», «Queen», «Nightwish», Jennifer Hudson, Vanessa Mae та інших топових артистів світу, а також кінохіти та саундтреки з мюзиклів. Вони зазвучать голосами сопілки, перкусії, цимбалів, кларнета, баяна, тромбона… Співатимуть рівненські артисти, гості з інших міст, учасники «Голосу країни» та «Голос діти».

Дивовижні аранжування від керівника Сергія Мостового і лише живий звук! Це потрібно слухати і дивитись на одному диханні.

– Відмінність і особливість «Світових хітів 2» від попередніх «Світових хітів» – основний акцент на інструментальних творах, – розповів керівник оркестру «Наспів» Сергій МОСТОВИЙ.

– Переконана, що глядачі будуть вражені як творчим наповненням концерту, так і технічними змінами, як відбулися на головній сцені міста, – зазначила директор МБК Ольга СТЕЛЬМАХ.

Отож оновлена концертна програма «Світові хіти» відбудеться 3 березня о 19 год у Міському Будинку Культури.

Квитки в касі МБК (від 100 грн).

Деталі за номером: 097 055 32 21.

Діліться корисною інформацією з друзями: