fbpx

Меморіальну дошку захиснику України відкрили на Рівненщині

В місті Березне відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України Богдана Семенчука, який навчався в місцевих навчальних закладах.

Його життя було присвячене боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України у російсько-українській війні.

Про це розповіли в Березнівській міській раді

Богдан народився 12 червня 1993 року і був активним учасником Революції Гідності. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації він вирішив добровольцем приєднатися до захисників України. У складі Першої Окремої Бригади спеціального призначення ім. Богуна він служив кулеметником.

13 березня 2022 року, під час виконання бойового завдання, Богдан Семенчук загинув у районі села Свободне Херсонської області, прикриваючи своїх побратимів під час засідки. Він похований на Алеї Слави кладовища міста Березне в урочищі «Лукавець».

Меморіальну дошку відкрили й освятили батьки Героя, мама Алла та тато Юрій Семенчуки. Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне, отець Назарій, провів освячення дошки та відслужив панахиду за загиблим.

У цей день, 2 липня, також в місті Березне на стадіоні «Колос» був проведений перший турнір з футболу на честь пам’яті Богдана Семенчука. Ініціативу батьків підтримала Рівненська обласна асоціація футболу. Богдан активно займався футболом у своєму мирному житті і був гравцем Березнівського футбольного клубу «Случ».

Батьки Богдана планують проводити подібні змагання щороку в Березному. Пам’ять про їхнього сина буде жити у серцях людей, які його знали, поважали та любили.

Читайте також: росіяни кажуть, що в Україні мобілізують вагітних жінок