fbpx

Майже €35 млн гуманітарної допомоги отримає Україна від Швеції

Швеція представила новий пакет допомоги Україні для гуманітарних потреб і відбудови на загальну суму 380 млн шведських крон (32,51 млн євро).

В уряді Швеції звернули увагу на зростання гуманітарних потреб в Україні, пов’язаних з підривом росією Каховської ГЕС і посилення бойових дій на фронті. Тому Швеція підтримає український Червоний Хрест із придбанням медикаментів, санітарних та водоочисних засобів.

Про це повідомляє пресслужба шведського уряду.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців отримає кошти для забезпечення нужденних їжею, водою, притулком, юридичними консультаціями та психосоціальною підтримкою.

Крім того, Швеція надасть фінансування Програмі розвитку ООН для відновлення енергетичної інфраструктури України та придбання обладнання для підтримання критично важливого постачання електроенергії.

Зазначається, що фінансування надається з програми міжнародної допомоги на 2023 рік, затвердженої шведським урядом окремо від пакета допомоги Україні.

В уряді повідомили, що з моменту широкомасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року Швеція, серед іншого, надала Україні 152,6 млн євро гуманітарної допомоги, 64,2 млн євро на підтримку відновлення та 27 млн євро на підтримку реформ.

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

Читайте також: Американський військовий: війна в Україні є “найправеднішою війною” його покоління