fbpx

Латвія передає Україні весь свій флот вертольотів – прем’єр-міністр

Латвія вже надала Україні лише військової допомоги розміром у понад 1% свого ВВП, включно з передачею усіх наявних переносних зенітно-ракетних комплексів “Стінгер”, і готується завершити передачу усіх своїх вертольотів.

Про це заявив прем’єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш під час міжнародної конференції з відновлення України, що відбулася в Лондоні, передає Укрінформ.

Каріньш наголосив, що Латвія завжди була реалістично налаштована щодо Росії й усвідомлювала загрозу, яку вона становить.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У зв’язку з нарощуванням російських військ біля українського кордону, ще у листопаді-грудні 2021 року було прийнято рішення про надання Україні протиповітряних ракетних комплексів “Стінгер”.

“Стінгери” були доставлені до України за день до повномасштабного вторгнення російських військ, завдяки отриманій згоді від Сполучених Штатів. Ці комплекси стали важливою складовою частиною стратегічного плану, спрямованого на запобігання захопленню росіянами аеропорту, що було передбачено їхнім початковим планом”, – нагадав прем’єр-міністр.

Крім того, Латвія продовжує надавати підтримку Україні шляхом тренування українських солдатів та постачання боєприпасів та безпілотних літальних апаратів.

Читайте також: Рівне закликає до розробки державної житлової програми