Книзі рекордів Гіннеса – 65 років, згадаймо найвідоміші досягнення українців

Діліться корисною інформацією з друзями:

До її дня народження пропонуємо згадати найвідоміші досягнення українців, які потрапили до світової збірки. Серед них український спортсмен Сергій Бубка, львів’янин Павло Рєзвий.

 Українська «Мрія» у 2009-му стала абсолютним світовим рекордсменом у важкій вазі й опинилася у Книзі рекордів Гіннеса за перевезення найважчого в історії авіації монолітного вантажу. Його тоннаж – 187,6.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Український спортсмен Сергій Бубка потрапив до Книги рекордів за найбільшу кількість світових досягнень у легкій атлетиці. На його рахунку їх цілих 35! Зокрема, він першим в історії спорту здолав позначку в 6 метрів у стрибках у висоту.

В Острозькій Академії майже 3 тижні безперервно читали твори Тараса Шевченка. За 456 годин студенти та викладачі встигли продекламувати 11 250 творів. «Кобзар» повністю перечитали 45 разів! Так відзначили 200 років із дня народження письменника.

65-річний львів’янин Павло Рєзвий на звичайному човні за 61 добу перетнув Атлантичний океан. І став найстаршою людиною, якій це вдалося.

Українці створили електробайк Delfast, який проїхав на одному заряді батареї 367 км і встановив світовий рекорд. Тепер український винахід – у Книзі рекордів Гіннеса.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»