fbpx

Аптеки Рівного знову реалізуватимуть інсуліни для діабетиків

Із 6 грудня аптеки Рівного відновлять відпуск інсулінів для хворих на цукровий діабет. Такої домовленості досягнуто сьогодні на нараді з керівниками цих закладів, – повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

Із цим були проблеми, адже аптеки не хотіли працювати в борг. Навіть зважаючи на те, що нестача коштів на інсуліни була частково перекрита міським бюджетом. Нагадаємо, 21 листопада на сесії Рівнеради депутати виділили на ці потреби 900 тисяч гривень.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Схоже, що більшу частину нестачі коштів, яка є на сьогодні, так само доведеться покривати міськими грошима. Адже з більш як мільйона гривень заборгованості з державного бюджету виділили лише 238 тисяч.

  • Сподіваємося, що на сесії у грудні Рівнерада вирішить це питання позитивно. Адже потребу в інсулінах мають понад півтори тисячі рівнян, – наголосив Віктор Іськів. – Уже два роки поспіль держава виділяє на ці препарати 65-70% від потреби.

Що ж до інших ліків, придбання яких фінансується з Держбюджету, наразі проблем немає.

На початку року були проблеми з пацієнтами, що мають трансплантовані органи. Держава централізовано придбала життєво необхідні препарати, однак пацієнти скаржились, що вони не всім підійшли. Згодом це питання вирішилося.

%d блогерам подобається це: