Після того, як випили експрес-чай, не викидайте чайний пакетик. Є багато способів застосувати його повторно.
Чайний пакетик був винайдений Томасом Салліваном у 1908 році. Перший пакетик був із шовку, а сам чай у пакетику вважався предметом розкоші. Популярності він набув тільки у ХХ столітті, витіснивши з ринку розсипний чай. Як більш дешеву заміну шовку стали використовувати марлевий мішочок. Та він залишав неприємний післясмак, через що його замінили паперовим пакетом. Тепер пакетики чаю складають понад 77% ринку. Після чаювання може послужити як…
Добриво для рослин. Коли ви пересаджуєте рослини, краще покласти використані чайні пакетики на дно горщика, перш ніж насипати ґрунт. Вони забезпечать квіти додатковими поживними речовинами і не дадуть воді просочитися на підставку.
Поливати рослини. Якщо хочете, щоб листя рослин у домашніх умовах було більш блискучим, а колір більш інтенсивним, поливайте їх раз на місяць чаєм або настоями, приготованими з раніше використаних пакетиків.
Фарбування одягу. Замість того, щоб боротися за те, щоб ваш одяг знову став білим, пофарбуйте його в колір чаю. Встановіть у пральній машині максимальну температуру. Покладіть чайні пакетики (для прикладу, в марлевий мішечок, щоб вони не розірвалися під час прання).
Нейтралізація неприємних запахів. Кладіть чай у пакетиках туди, де не завжди приємно пахне.
Освіжає взуття. Покладіть у взуття по одному-два сухих пакетики. Неприємний запах зникне.
Знежирення брудного посуду. Чай має властивість знежирювати. Досить залити кілька пакетиків чорного чаю в засмальцьованій посудині та залишити на деякий час. Згодом промити її від жиру буде набагато легше.
Очистити дзеркала та інші скляні поверхні. Змочіть ганчірку в чайному розчині та протріть нею скляну поверхню. Ефект «без розводів» гарантований.
Боротьба з пилом. Витирати пил з меблів (особливо високих) – заняття досить непросте.
Чай може бути вашою знахідкою особливо в догляді за дерев’яними меблями. Протираючи поверхні тканиною, просоченою чаєм, ви надасте їм блиску.
Більше ніяких спітнілих ніг. Заваріть 3 пакетики чаю по 10 хвилин, додайте холодної води і опустіть ноги на 20 хвилин. Лікування повторюйте не рідше одного разу на тиждень.
Екологічний дезодорант. Все, що вам потрібно зробити, це протерти пахви вологим пакетиком чаю, щоб він нейтралізував неприємний запах.
Чайна ванна. Якщо ви страждаєте від сухості шкіри і любите зелений чай, приготуйте собі лікувальну ванну. Просто покладіть 2-3 пакетики в гарячу воду і насолоджуйтеся враженням і ефектом.
Підготувала Галина ГРИЦЮК