Після важкого дня масажуйте стопи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Важкі дні бувають у всіх. Нині ми переживаємо такий час, що чи не кожен день – складний і виснажливий. Тож дуже важливо знати і застосовувати практики, які допоможуть поліпшити самопочуття. Про одну з таких розповіла рівненська тренерка з йоги, реабілітолог Олена ЧАБАРАЙ.

Медитація – хороший спосіб упорядкувати думки. Глибоке дихання і звільнення від нав’язливих внутрішніх розмов із собою – те, що потрібно перевантаженому розуму, – зазначає тренерка. Але не слід забувати про те, що душевний стан тісно пов’язаний зі станом тілесним, фізичним. Складно розслабитися, коли болить спина, ниють усі кістки, а рівень утоми переходить всі допустимі межі. Щоб миттєво повернутися до нормального функціонування, організму потрібен струс. Рефлексологія – це не тільки швидкий спосіб повернути бадьорість, але і дуже приємний масаж.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На стопах людини розміщені тисячі нервових закінчень. Вони травмуються, коли людина носить незручне взуття. Чимало хвороб пов’язані саме з цими постійними мікротравмами. Спеціальні натискання на певні точки, які розташовані на стопі, допоможуть тобі не тільки розслабитись, а й стимулювати організм, налаштувати його на правильну діяльність, – переконує реабілітолог.

– Завдяки диво-масажу стопи можна впливати на різні органи та системи тіла! Не пошкодуйте кілька хвилин для себе, помасажуйте ноги вказівним та великим пальцями рук. Процедура цікава і точно покращить самопочуття, – зазначає фахівець.

Масажуючи великий палець ноги, ви впливаєте на гіпоталамус. Це дуже корисно людям, які страждають від надмірної ваги. Натискання на цю точку допомагає контролювати апетит, сприяє природному схудненню.

У центрі великого пальця знаходиться точка, що відповідає за роботу гіпофізу – головної гормональної залози. Жодний гормональний дисбаланс не буде страшним, якщо приділяти цій точці достатньо уваги.

Біля основи великого пальця є область, масаж якої дорівнює масажу щитовидної залози. Перебуваючи в постійному стресі, щитовидка часто дає збої навіть у здорових людей, тож розминати цю зону корисно всім.

Центр стопи масажувати особливо приємно – сплетіння нервів пов’язане з діафрагмою. Ось воно, справжнє розслаблення.

Активна дія на середину стопи допомагає впоратися зі стресом, знімає напругу.

Біля внутрішнього краю стопи, ближче до середини, розташовані нервові закінчення, що відповідають за функцію надниркових залоз. Якщо відчуваєте непереборну втому, масаж цього місця швидко допоможе відновити втрачену енергійність.

Розминаючи ноги в області, наближеній до п’яти, активізуєте системи виділення організму – токсини не застоюватимуться та не отруюватимуть ваш організм зсередини.

Зробіть собі подарунок наприкінці напруженого трудового дня, розімніть ніжки, як слід. Результат надихне повторювати це приємне дійство щодня, – зазначає реабілітолог.

Марія МАТВІЙЧУК