fbpx

Які вазони допоможуть у боротьбі з пліснявою

Діліться інформацією з друзями:

У холодну пору року дуже часто в квартирах і приватних будинках виникає проблема – підвищена вологість. На вікнах та дверях з’являється конденсат, мокнуть стіни, відходять шпалери і навіть утворюється пліснява.

Однак є чудовий вихід, який не тільки допоможе виправити ситуацію, а й додасть затишку та краси домівці.

Багато хто бореться з підвищеною вологістю в домі за допомогою осушувачів повітря. Ці гаджети не тільки витрачають електроенергію, а ще й шумлять та псують зовнішній вигляд кімнати. Експерт із догляду за рослинами розповів, що свій будинок можна прикрасити однією з чотирьох рослин, які чудово поглинають вологу завдяки своєму листю. Так можна не лише заощадити на комунальних послугах, ремонті, але й потішити око красою природи.

Цвіль часто утворюється в місцях з підвищеною вологістю. Вона не тільки псує стіни та шпалери, а й несе небезпеку для здоров’я людини. І, щоб не витрачати гроші на ремонт або осушувач повітря, вирушайте до супермаркету, теплиці або ботанічного сайту і придбайте одну із цих рослин:

Пальма (а саме dypsis lutescens, rhapis exelsa, phoenix robelenii та chamaedorea elegans). Крім контролю рівня вологості, вона ще й очищає повітря від формальдегіду та ксилолу.

Спатифіллум дуже любить вологі приміщення та здатний регулювати рівень вологості, а також очищає повітря від бензолу, формальдегіду, трихлор­етилену та аміаку. Це отруйна рослина, тому її потрібно тримати у недоступному для дітей та тварин місці.

Англійський плющ (hedera helix) можна поставити на вікні у залі і навіть у ванній кімнаті та кухні. Він чудово почувається в теплому вологому середовищі і здатний фільтрувати повітря від токсичних компонентів. Рослина отруйна – тримати подалі від тварин та дітей.

Сансев’єрія трисмугова (dracaena trifasciata) не вимагає особливого догляду і може прикрасити будь-який кут у будинку. Гарно вбирає вуглекислий газ і виробляє кисень навіть у тіні та в нічний час.